Як розвинути навички управління проектами?

Я здогадуюсь, що переді мною він спілкувався на цю тему з іншим членом команди, який працював на рік довше, але не знайшов спільної мови. Співбесіди не було, моєї згоди та успішної проактивної роботи впродовж року виявилося досить. Щоб краще вивчити DevOps, раджу практикуватись у розгортанні сайтів.

Які навички потрібні Development Specialist

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам. Передусім на базовому рівні варто розібратися в операційних системах Linux, Windows, сервісах AWS та Azure від Microsoft та Google Cloud Platform. Зазвичай усе визначають вимоги до продукту, над яким працює спеціаліст.

Плюси та мінуси роботи в DevOps

Взаємодія з іншими членами команди зазвичай є частиною повсякденної роботи розробників. Навіть будучи фрілансером, доведеться спілкуватися з клієнтами та працювати разом з ними над проектом. Якщо витратити деякий час та розібратись як працюють інструменти розробника, то можна значно підвищити свою продуктивність.

Які навички потрібні Development Specialist

Краще надавати класичні резюме зі структурованою інформацією на 1-2 сторінки. У компанії рідко беруть джунів з ринку — більшість спеціалістів цього рівня приєднуються до компанії після навчання в EPAM University, втім мотивація теж відіграє важливу роль при відборі кандидатів на навчання. Основні вимоги компаній до резюме кандидатів — структурованість, релевантність (відповідність технічних навичок вимогам вакансії), правдивість і грамотність.

Вебінар для Systems-інженерів: Microsoft Data Fabric Azure DevOps і VMSS

Наприклад, більше цікавиться cloud-технологіями чи захистом оточення і розвивається саме в цьому. Звичайно, було б дуже наївно вважати, що ви можете стати Девідом Огілві, якщо не маєте жодного інтересу до реклами. Також складно стати олімпійським чемпіоном, не маючи певних даних, те ж саме і в багатьох інших сферах. Однак ми ж говоримо не про рівень всесвітньо відомих професіоналів чи призерів міжнародних змагань.

Для ознайомлення з Django можете використати офіційний посібник “Написання вашої першої програми Django”. Для ознайомлення з Flask – посібник Мігель Грінберг. Більш детальні вимоги кожної з компаній наведені нижче. Вміння бути «командним гравцем», підтримувати зв’язок з командою, допомагати іншим та звертатись до них за порадами роблять робочий процес більш результативним.

«Не чекайте, поки спустять завдання зверху, беріть більше відповідальності»

Вато знати принципи роботи операційних систем, концепції побудови мережі, стандарти POSIX. Потрібні навички роботи з файловою системою, сокетами, віртуалізацією, керуванням пам’яттю, введенням та виведенням, процесами. Знадобиться вміння роботи з терміналом на різних операційних системах. Так, багато сучасних компаній працюють у Linux-середовищі, тож буде потрібен досвід роботи з адмініструванням Linux та Bash-скриптами. У вишах такої спеціальності не існує, тож потрібно йти на курси.

Які навички потрібні Development Specialist

Про мотивацію найкраще свідчить кількість влучних запитань, які ставить кандидат під час співбесіди — це означає, що він попередньо дізнався про компанію та проєкт. Якщо у вас немає комерційного досвіду, в EPAM радять показати інформацію, яка б підтвердила тяглість намірів і мотивацію стати джуніором в ІТ. Наприклад, зазначити проходження відповідних навчальних курсів, програм, стажувань, посилання на ресурси, які допомогли здобути базову освіту чи практичний досвід. Тобто фактично продемонструвати конкретні кроки, зроблені на шляху до позиції джуніора.

Почніть із простих проєктів та повторюйте їх деплой у різних середовищах. Спробуйте мануально, а пізніше — автоматично, підключаючи моніторинг та бекапи. На кожному етапі ви маєте “погратися” з конфігурацією проєкту. Це дозволить вам побачити, вакансія Sales Development Representative віддалено на що впливають ті чи інші налаштування і де в системі шукати помилки. Маючи прикладні знання, ви зможете забезпечувати стабільність проєктів за будь-яких умов. А це вже гарна основа для успішного старту в ролі DevOps Engineer.

Необхідні навички, щоб стати frontend developer

Варто володіти основами багатопотоковості в Java, мати базові знання зі Stream API, Java Networking. Як і фреймворки JavaScript, фреймворки CSS допомагають отримати ті ж результати від кодування, але за менший час та зменшити обсяг роботи розробника. Bootstrap і Foundation — це два основних CSS-фреймворки, що використовуються найчастіше. Використання бібліотек JavaScript сприяє мінімізації кількості коду, який потрібно писати з нуля. Адже в бібліотеках містяться плагіни та розширення, завдяки яким можна додавати готові елементи до проекту. Препроцесори досить часто використовуються в розробці, тому навички роботи з ними часто можна знайти в переліку вимог на посаду веб-розробника.

  • За яким правилом tea[ɪː]m leader транслітерується українською як тимлід?
  • Щоб стати лідом, насамперед потрібно вміти брати на себе відповідальність за проєкт і за команду.
  • Оскільки я вже майже пів року працював на тому проєкті розробником, мене знали і більш-менш довіряли.
  • Компанія EPAM, зокрема, проводить тренінги щодо ефективної комунікації у інтернаціональних командах, щоб оптимізувати співпрацю між представниками різних культур.
  • На кожному етапі ви маєте “погратися” з конфігурацією проєкту.

Готуйся присвятити навчанню повний робочий день раз на тиждень. Програми навчання покривають найпоширеніші завдання у https://wizardsdev.com/ проектах. Але іноді клієнтам потрібні DevOps-інженери певного профілю з глибоким розумінням сфери діяльності клієнта.

EPAM запрошує ветеранів опанувати основи комп’ютерних наук

Сьогодні ці стандарти вважаються основними в світовій практиці. Як правило, на співбесіді кандидата спитають про професійний розвиток і чи докладає він зусиль для зростання самостійно – відвідує курси, проходить сертифікації, дивиться подкасти, читає книжки. Оцінюємо навички комунікації, наскільки легко людина веде діалог, чи не боїться ставити запитання тощо. Можуть перевірити вашу обізнаність щодо історії самої компанії — згадати про цінності та проєкти, інформація про які є у відкритому доступі.

Junior DevOps

Якщо потрібен кандидат на Python, а в резюме фреймворки інших мов і майже нічого актуального з Python-стеку, таке резюме може бути нерелевантним. Також варто вказати інформацію про досвід у своїх проєктах, згадати цікаві виклики тощо. Додатково Junior-спеціалісту потрібно розуміти, що таке HTTP-протокол, мати базові знання Git та принципів роботи з бранчами, вміти використовувати IDE для написання коду та дебагу. У тестуванні фахівцю варто знати, які типи тестів існують та що таке юніт-тести. Кваліфіковані front-end розробники, що володіють всіма аспектами своєї професії, користуються попитом в IT сфері.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top